ECP Yöntemi

Keşfet kendini

Karakterine en uygun iş profilini keşfet

Explore

İlk adımda ideal iş profili analizinizi çıkartarak keşif yolculuğumuza başlıyoruz.

Compass

Artık kendi pusulanıza bakıp doğru kararlar ve tercihler yapma zamanı geldi. Yol haritanızı beraber oluşturuyoruz.

Process

Yolunuz açık! Akışta kalıp aksiyona geçtiğiniz bu adımda artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.

Kariyer yönetimi

Nasıl çalışır?

ECP Yöntemi ile Kariyer Yönetimi

İlk adımda ideal iş profilinizi oluşturabilmemiz için cevaplamanızı istediğim, 5 dakika içinde yanıtlayabileceğiniz 10 soruyla başlayacağız. Vermiş olduğunuz cevapların sonucunda, sizin için uygun olan iş profilini oluşturabileceğimi unutmayın. İnsan tipolojileri üzerine yapılan araştırmalar, 50’den fazla ülkede gerçekleştirilen çalışmaların sonucu olarak davranış kalıpları teknolojisinden etkilenen davranış kalıplarının gücünü ortaya çıkarmıştır. İdeal iş profilinizi oluşturmak için size özel hazırlamış olacağım analiz raporunuz sonrasında ise kariyer yönetimi ile ilgili ilk adımınız için bir araya geleceğiz.

 

İkinci adımda istediğiniz ve hayalini kurduğunuz kariyer hedefiniz için hayatınıza nasıl yön verebilirsiniz, yetkinliklerinizi kariyer yönetimi ile nasıl daha güçlü hale getirebilirsiniz, önünüze çıkan fırsatları nasıl doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz ve her şeyden önemlisi hedefinize ulaştığınızda hayat sizin için nasıl olacak sorusuna cevaplarınızı bulacağınız, sonunda kendinizi keşfedeceğiniz bir yolculuğa birlikte çıkmaya hazır olacaksınız. Tüm bu soruların cevaplarını birlikte mutlaka bulacağız.

 

Üçüncü adımda artık harekete geçme vakti. Herkesin özel yaşamında olduğu gibi iş yaşamında da hikayesi ya da hikayeleri vardır. Bunlar tecrübelere dayanan içeriklerdir. İşte bu içeriklerde kariyerinizde de istediğiniz yerde olmanıza engel olanın ne olduğunu bulacağız, onları nasıl fark edeceğinizi ve onlarla nasıl baş edeceğinizi öğreneceksiniz. Tekrar eden ve kariyer basamaklarında başarıya doğru ilerlemenizi engelleyen davranışlarınızdan nasıl kurtulacağınızı artık bileceksiniz. Ve siz harekete geçtiğinizde emin olun hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

 

İçinizden ister sevdiklerinize ister kendinize hediye vermek geldiğinde, hediye edilen kişinin adına özel dijital olarak hazırlayacağım ücretsiz hediye sertifikasını mail yoluyla hediye edebilirsiniz.

1993

'den beri

55

Ülkede

100

'den fazla koçluk aracı