Ücretsiz Hediye Sertifikası

İster özel gün olsun ister olmasın, isterseniz de ailenizden birisine, arkadaşınıza ya da iş arkadaşınıza hatta kendinize içinizden bir hediye vermek gelsin. İşte tam da bunun için tamamen ücretsiz hediye sertifikası düzenledim sizin için.

 

Bu hediye sertifikasını; hayatın içinde problemlerini çözmek için mücadele eden, fakat bir türlü o yolu bulamayan, bu yüzden de kariyerinde yolu tıkanan daha fazla kişiye farkındalık seansı ile ulaşmak ve onların mutlaka bir yol olduğunu fark etmelerini sağlamak için sunuyorum.

 

Özel ve güzel bu yolculuk için hazırlanın, emin olun bu seanstan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Hediye Sertifikasının İçeriği Nasıl Olacak?

Hediye Sertifikasının İçeriği Nasıl Olacak?

Sade bir tasarıma sahip olan ve sadece dijital olarak hediye ettiğiniz kişinin adına özel düzenlenmiş, mail yoluyla sizin adınıza göndereceğim bir hediye sertifikası olacak. Bu nedenle ücretsiz hediye sertifikasının hazırlanabilmesi için gerekli bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde verilmiş olması son derece önemli. Zaman zaman yıl içerisindeki özel günlerin anlam ve önemine göre sertifikanın tasarımında süpriz değişiklikler yapabilirim. Bunun hoşunuza gideceğine eminim.

 

Hediye sertifikasının içerisinde de; hediye edilecek kişinin isim soy ismi, kim tarafından hediye edildiği, o dönemde hediye sertifikasında sunulan fırsat ve geçerlilik süresi hakkında bilgiler yer alacak. Hediye sertifikasıyla ücretsiz olarak yakalayacağınız fırsatla ilgili bilgiyi de sertifikanızı size özel hazırlamamı isteyebileceğiniz bu sayfada görebileceksiniz. Sevdiği birisinden hediye almak bir insanı kesinlikle mutlu eder, bunu hiçbir zaman unutmayın.

 

Hediye Sertifikasını Nasıl Gönderebilirim?

 

Çok kolay bir şekilde ve kısa zamanda hediye sertifikası gönderebilirsiniz!

 

Etrafınızda aşağıdaki problemlerle boğuştuğunu düşündüğünüz ve mutlaka bu problemlerden kurtulmalı, işte o zaman hayat onun için çok daha güzel olacak, çok daha özgüvenli, başarılı olacak dediğiniz birisi ya da birileri varsa ve probleminden/problemlerinden kurtulması için ona bir hediye vermek istiyorsanız, sayfadaki “ücretsiz hediye sertifikası” butonuna tıklayarak sizin için değerli olan o kişiye bir sürpriz yapın ve ona özel hazırlanmış farkındalık seansı hediye sertifikasını hediye edin!

 

Hatta kendiniz için bile bir hediye sertifikası edinebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken yine çok basit. Yine “ücretsiz hediye sertifikası” butonuna tıklayarak kendinize bir hediye verebilirsiniz! Randevunuzu oluşturacağımız zaman da size özel hazırlanmış olan hediye sertifikanızı bana göndermeniz yeterli.

 

  • Kariyerinizde daha verimli olmak istiyorsanız
  • Hedefinize odaklanarak başarıya ulaşmak istiyorsanız
  • İş hayatımı ben yönetmek istiyorum, onun beni yönetmesini değil diyorsanız
  • Kararsızlık ve cesaret edememe problemlerini yaşıyorsanız

 

Hemen online kariyer yönetimi danışmanlığı için “ücretsiz hediye sertifikası” yazısına tıklayın ve harekete geçin, hayatınızı ertelemeyin!

*  18.04.2020 tarihine kadar ücretsiz hediye sertifikasındaki fırsat “%70 Online Kariyer Yönetimi Danışmanlığı” indirimi! 18.04.2020 tarihine kadar sadece çarşamba günleri için indirimli seans randevusu oluşturulabilir. 

** Ülke genelinde ciddi şekilde alınan önlemlere katkı olması sebebiyle hediye sertifika içeriği değiştirilmiştir. 21.03.2020 tarihi itibariyle edinilen hediye sertifikaları “Online Kariyer Yönetimi Danışmanlığı için kullanılabilecektir.

** 21.03.2020 tarihinden önce Mart ayına özel edinilen hediye sertifikalarının kullanım süresi 30.04.2020 tarihine kadar uzatılmış ve yine sadece cuma günleri için geçerli olacaktır. Mart ayına özel hediye sertifikasındaki fırsat “%40 Farkındalık Seansı” indirimi olarak revize edilmiştir. 25.04.2020 tarihine kadar indirimli seans randevusu oluşturulabilir. Birebir, yüz yüze gerçekleştirilecektir.

  • Kariyerimde belli bir noktaya geldim fakat tıkandım, bir şey var ama ne olduğunu bir türlü bulamıyorum diyorsan
  • Kariyerinde yeni bir sayfa açmak istiyor ve nereden başlamalıyım diye soruyorsan
  • Kendi işini kurmayı hedefliyor, fakat nereden başlayacağını bilmiyorsan
  • Öz güven eksikliği ve kararsızlık problemlerini yaşıyorsan

bu seanstan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!