Kariyer Yönetimi Danışmanlığı

Kariyer Yönetimi ile Hedeflerine Ulaşmak için

Kendini Keşfet

Explore

Davranış ve motivasyon unsurlarınızı daha iyi anlamanızı sağlayacak, derinlemesine bilgi sağlayan analiz raporunu oluşturarak ilk adımı atıp keşif yolculuğuna başlıyoruz.

Compass

Ortaya çıkan analiz raporu ile birlikte kariyer yönetimi danışmanlığı; olaylara, durumlara karşı davranışlarınız ve tepkilerinizin nedenlerine dair adım adım ışık tutar.

Process

Kariyerinize yön verirken artık performansınızı nasıl yöneteceğinizin farkındasınız ve aksiyona geçtiniz. Bu adımda mentorluk; kariyer yönetiminizle ilgili anlaşmazlıkların ortadan kalkmasını sağlar.

Kariyer danışmanlığı

Kariyer Yönetimi

Adım Adım Hedeflerine Ulaşmaya Başla!

Kariyer; doğru seçimler ya da tercihler yapılmadığında ya da kararsız kalındığında, kişiyi mutsuz eden bir kavramdır. Bireylerin iş yaşamındaki mutluluğu, özel ve sosyal hayatına da olumlu etki eder. Kariyer yönetimi danışmanlığı; farkındalık sağlayarak seçilen meslekte emin adımlarla ilerlenmesi, hedefine odaklanarak başarıya ulaşmak isteyenlerin, iş hayatımı ben yönetmek istiyorum, onun beni yönetmesini değil diyenlerin özgüvenli olarak yeni bir başlangıç yapabilmeleri ve de mutlu olmaları için ışık tutarak yardımcı olur.

 

Mesafeleri kısaltmak adına kariyer yönetimi danışmanlığı görüşmelerimizi online olarak gerçekleştireceğiz. Önemli olan yüz yüze görüşmelerde olduğu gibi uygun olan ortak zamanı belirleyerek randevunuzu önceden oluşturmamız.

 

İçinizden ister sevdiklerinize ister kendinize hediye vermek geldiğinde, hediye edilen kişinin adına özel dijital olarak hazırlayacağım ücretsiz hediye sertifikasını mail yoluyla hediye edebilirsiniz.

Kariyer danışmanlığı

Marka Yönetimi & Marka İletişimi

Adım Adım Hedeflerine Ulaşmaya Başla!

Kariyer; doğru seçimler ya da tercihler yapılmadığında ya da kararsız kalındığında, kişiyi mutsuz eden bir kavramdır. Bireylerin iş yaşamındaki mutluluğu, özel ve sosyal hayatına da olumlu etki eder. Marka iletişimi danışmanlığı; farkındalık sağlayarak marka yolculuğunda emin adımlarla ilerlenmesi, hedefine odaklanarak başarıya ulaşmak, kendi işini kurmak isteyenlerin özgüvenli olarak yeni bir başlangıç yapabilmeleri ve de mutlu olmaları için ışık tutarak yardımcı olur.

 

Mesafeleri kısaltmak adına kariyer yönetimi & marka iletişimi danışmanlığı görüşmelerimizi online olarak gerçekleştireceğiz. Önemli olan yüz yüze görüşmelerde olduğu gibi uygun olan ortak zamanı belirleyerek randevunuzu önceden oluşturmamız.

 

İçinizden ister sevdiklerinize ister kendinize hediye vermek geldiğinde, hediye edilen kişinin adına özel dijital olarak hazırlayacağım ücretsiz hediye sertifikasını mail yoluyla hediye edebilirsiniz.

1993

'den beri

55

Ülkede

100

'den fazla koçluk aracı