başarı

Hedefine Doğru Emin Adımlar Seni Başarıya Götürür

Hedefine doğru emin adımlar seni mutlaka başarıya götürür...

Günümüzde pek çok kişiden; yaptığı işi sevmediğini, işini severek yapmadığını, zaten hep başkaları için çalıştığını, mutsuz olduğunu, ne yaparsam yapayım böyle gelmiş böyle gidecek dediği cümleleri duyarız. Bu cümlelerin hepsi doğru! Evet evet yanlış okumadın. Bunların hepsi doğru! Çünkü insanlar sevdiği işi yapmıyor, hayalini kurduğu işi yapamayacağına inanıyor, kendi işine sahip olmanın çok zor olduğunu düşünüyor. Peki, sevdiğin ya da istediğin nasıl işi yapabilirsin? Şu an yaptığın işi devam ettirirken istediğin, hayalini kurduğun o resimdeki sen’e nasıl ulaşabilirsin?

Bu iki sorunun cevabı da sende gizli. Evet, yine doğru okudun. Çünkü bunu ancak sen başarabilirsin. Elbette, bunun için yapman gerekenler var. Ulaşmak istediğin o yer için oluşturman gereken bir yol haritan olmalı. Zaman zaman kendine rapor sunabileceğin verileri takip etmeni sağlamalı o harita. Senin en iyi yardımcın olmalı. Fakat bu haritanın senin için doğru şekilde oluşturulması, senin için doğru bir harita olması gerekir ki seni doğru ve emin adımlarla zirveye ulaştırsın. Bu yüzden ilk önce kendin için doğru hedefi belirlemeli ve seçmelisin. Bunları okuduktan sonra biraz düşünceye daldığını hissediyorum. “Nasıl olacak bu kadar şey” der gibi. Kimse sana her şeyin kolay olacağını söylemedi, ama imkansız olduğunu da söylemedi. Sen sadece sakin ol, kendini dinle, ne yapmak istediğini düşün sınır koyma kendine hayal kurmak parayla değil ya. Seni yataktan fırlatırcasına kaldıracak, elinde kahvenle güne gülümseyerek başlatacak olan ne fark et ve hedefini belirle. Sonrasında ise harekete geç ama doğru şekilde. Emin ol, kendin için doğru şekilde oluşturduğun yol haritanda ilerledikçe arkana dönüp baktığında neler başardığını görünce sen bile gözlerine inanamayacaksın!

Bu yolculuğa tek başıma çıkmak istemiyorum bir yol arkadaşına ihtiyacım var diyorsan, ilk adımı birlikte atalım istiyorsan; ben buradayım.

Farkındalık seansı ile ilk adımını benimle atabilirsin ve emin ol bu seanstan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.